dr Tanja Stojković

Pozicija: lekar na specijalizaciji
Adresa: Klinika za neurologiju, Dr Subotića 6, 11000 Beograd, Srbija
Kontakt telefon – Centar za poremećaje pamćenja - 0113650105
Dr Tanja Stojković diplomirala je na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu 2006. godine sa prosečnom ocenom 9,29. Zaposlena je na Klinici za neurologiju od 2007.godine, prvo kao klinički lekar, a 2010. godine je započela specijalistički staž. 2014. Je položila specijalistički ispit. Zaposlena Odeljenju za nevoljne pokrete i u Centru za poremećaje pamćenja. Na Medicinskom fakultetu u Beogradu 2010. godine odbranila je završni akademski specijalistički rad pod nazivom "Primena jedno-fotonske emisione kompjuterizovane tomografije (DAT-SPECT) u diferencijalnoj dijagnozi parkinsonizma" pod mentorstvom prof dr Elke Stefanove. Trenutno je na doktorskim studijama iz neurologije na Medicinskom fakultetu u Univerziteta u Beogradu i bavi se istraživanjem kognitivnih poremećaja u Parkisnonovoj bolesti. Od 2011. godine je saradnik na projektu Ministarstva za nauku Republike Srbije broj 175090 pod rukovodstvom Akademika Vladimira Kostića.
Specijalistički staž - Medicinki fakultet Univerziteta u Beogradu
Neurologija
Beograd Srbija
U toku od 2010.