Home Sestrinstvo Obrazovanje i edukacija Izveštaji Prenos predavanja i seminara iz slušaonice klinike - Webinari
Prenos predavanja i seminara iz slušaonice klinike - Webinari

Poštovane kolege,

Na Klinici za neurologiju Kliničkog Centra Srbije od 19. marta 2009. godine otpočelo je sa održavanjem „Webinara“, sastanaka koje naša institutucija želi da upriliči s ciljem edukacije u uslovima novih tehničkih mogućnosti koje pruža globalna informatička mreža kakva je Internet.

Predvideli smo da se svakog poslednjeg četvrtka u mesecu, sa početkom u 12 časova, stručnoj i naučnoj neurološkoj javnosti Srbije obrate naši eminentni stručnjaci i predavači sa temama koje su aktuelne i koje zaokupljaju neurološku profesionalnu i istraživačku znatiželju kod nas i u svetu.
Webinari će se održavati u formi kratkih predavanja (20 minuta sa dodatnih 5 minuta za pitanja) u kojoj će auditorijum sačinjavati lekari na specijalizaciji na našem Institutu.

Za start prenosa kliknite na ovaj link. Napomena: za prenos i slike i zvuka link je potrebno otvoriti u Internet Explorer-u i prihvatiti instalaciju ponuđenih dodataka.

Plan Webinara za 2020. godinu:

19.3.2020
Hirurško lečenje simptomatske karotidne bolesti
doc. dr Marko Dragaš

16.4.2020.
Egzekutivne funkcije poslednje i/ili prve
dr sc. med. dr Bilјana Salak Đokić

21.5.2020.
Lečenje kognitivno-bihejvioralnih posledica moždanog udara
doc. dr Milija Mijajlović

18.6.2020.
Funkcionalna megnetna rezonanca: bazični principi i osnovi kliničke primene