Home O klinici Zaposleni Emeritus Milunka Kostadinović
Milunka Kostadinović

Milunka Kostadinović,
glavna sestra Jedinice za ambulantno dijagnostičku službu i opservaciju Urgentne neurologije

Klinika za neurologiju, Dr.Subotica br:6
Kotakt telefon 011/366 24 12
Rođena 1953. godine u mestu Ruplje - Crna Trava. Osnovnu i srednju školu završila je u Leskovcu, a Višu medicinsku školu u Beogradu. Na Klinici za neurologiju zaposlena od 1973.. Od 20.12.1987., kada je otvoren Urgentni centar, radi na Odeljenju urgentne neurologije na radnom mestu glavne sestre neurološke ambulante i opsevacije sa EEG kabinetom.
Autor je većeg broja stručnih radova izlaganih na stručnim sastancima i simpozijumima. Završila je školu uspešne komunikacije, kurs „Sveobuhvatni pregled interdisciplinarne zdravstvene nege kod bolesnika sa AIMU”.
Urgentna stanja u neurologiji
Udruženje neuroloških sestara Srbije UNSS
Udruženje medicinskih sestara - tehničara „Sestrinstvo”
Komora medicinskih sestara i zdravstvenih tehničara Srbije KMSZTS