Home Aktuelnosti Arhiva Evropska škola glavobolja 2012
Evropska škola glavobolja 2012

Poštovane i drage kolege,
Obaveštavamo vas da će u organizaciji Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu, Centra za glavobolje Klinike za neurologiju KCS, Nacionalnog

udruženja za glavobolje Srbije i Evropskog udruženja za glavobolje u Beogradu od 10. do 12. maja 2012. godine, po prvi put u Srbiji biti održana Evropska škola glavobolja.

Kroz trodnevni niz predavanja i radionica biće obrađeni različiti aspekti primarnih i najčešćih formi sekundarnih glavobolja kod odraslih i dece. Pored domaćih, nastavu će voditi i sedmoro evropskih stručnjaka istaknutih na polju glavobolja, a škola je namenjena svim lekarima i istraživačima zainteresovanim za dijagnostiku i lečenje glavobolja.

Zvanični jezik kursa je engleski.

Škola je akreditovana u okviru programa kontinuirane medicinske edukacije Medicinskog fakulteta u Beogradu, a EACCME akreditacija je u toku.

Mesto održavanja škole je IN Hotel u Novom Beogradu http://www.inhotel-belgrade.rs/.

Cena kursa je 100 eura u dinarskoj protivvrednosti i podrazumeva tri dana predavanja i radionica (prati ih CD), sa kafe pauzama i ručkovima, kao i dve večere, 10. i 11. maja, planirane kao izlazak i druženje uz hranu, piće i muziku.

Prijavljivanje se vrši u Centru za kontinuiranu medicinsku edukaciju Medicinskog fakulteta u Beogradu, instrukcija je u prilogu.

U cenu kursa nije uračunat smeštaj u Beogradu. Kontakt osoba za rezervaciju smeštaja u IN Hotelu u Novom Beogradu, gde je za polaznike škole dogovorena cena od 85 eura za noćenje sa doručkom, je Aleksandra Smiljanić ( Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli ).

Preliminarni program Evropske škole glavobolja 2012
Instrukcije za registraciju