Home Aktuelnosti Arhiva Treća Zimska škola nevoljnih pokreta
Treća Zimska škola nevoljnih pokreta

Poštovane Kolege,

Veliko nam je zadovoljstvo da Vas obavestimo da će se treća Zimska škola nevoljnih pokreta održati u Beogradu, od 28. Februara do 02. Marta 2014. godine,

u organizaciji Klinike za neurologiju i Internacionalnog društva za Parkinsonovu bolest i nevoljne pokrete.

Tokom tri dana u Beogradu će boraviti vodeći svetski stručnjaci iz oblasti nevoljnih pokreta, a učesnici škole imaće priliku da čuju predavanja, da u malim grupama pregledaju pacijente sa predavačima, da prisustvuju prikazima slučajeva i da sami prikažu svoje slučajeve.

Rok za prijavu je 16. Decembar 2013.

Više informacija u kursu i link za prijavu možete pronaći ovde: http://www.movementdisorders.org/regional_sections/es/winter_school/2014/.

Klinika za neurologiju, KCS
Iternacionalno društvo za Parkinsonovu bolest i nevoljne pokrete