Home Aktuelnosti Arhiva Gost klinike za neurologiju i medicinskog fakulteta u Beogradu - prof. dr Ekaterina Titianova, Sofija, Bugarska

Obaveštavamo vas da će gost Medicinskog fakulteta u Beogradu, Katedre za neurologiju i Klinike

za neurologiju KCS, 4 i 5. maja 2015. godine , biti Akademik Prof. dr Ekaterina Titianova iz Sofije, Bugarska.

Prof. Titianova je direktor Klinike za funkcionalnu dijagnostiku nervnog sistema Vojnomedicinske akademije u Sofiji i šef katedre za neurologiju i psihijatriju Medicinskog fakulteta “St. Kliment Ohridski u Sofiji.

Profesorka Titianova će tokom gostovanja u Beogradu održati dva predavanja:

1. “Ultrasound Classification of Carotid Artery Stenosis”, 4. maja 2015. u svečanoj sali Dekanata Medicinskog fakulteta,Dr Subotića 8, sa početkom u 12 časova<
  2. “Space-Time Neurosonology in Clinical Usage”, 5. maja 2015. u slušaonici Klinike za neurologiju KCS, Dr Subotića 6, sa početkom u 12 časova