Dr Aleksa Palibrk

DR ALEKSA PALIBRK

Dr Aleksa Palibrk je rođen 1994. godine u Beogradu gde je završio osnovnu i srednju školu. Medicinski fakultet u Beogradu je završio 2019. godine sa prosečnom ocenom 9,97. Od 2019. godine je na Klinici za neurologiju Kliničkog centra Srbije, prvo u statusu volontera, a od 2020. godine je zaposlen kao klinički lekar. Trenutno je na drugoj godini doktorskih akademskih studija na Medicinskom fakultetu u Beogradu, smer neurologija, pod mentorstvom prof. dr Zorice Stević.
Neuromišićne bolesti i bolesti kičmene moždine. Elektromioneurografija.
Pohvalnica za najboljeg studenta treće, četvrte i pete godine Medicinskog fakulteta u Beogradu
Nagrada Zadužbine Nikole Spasića za najboljeg studenta pete godine Medicinskog fakulteta u Beogradu
Srpsko lekarsko društvo
Društvo neurologa Srbije