Dr Ivan Mihailović

DR IVAN MIHAILOVIĆ

Rođen u Beogradu 20. aprila 1994. godine. Osnovnu školu i Devetu beogradsku gimnaziju završio kao nosliac Vukove diplome. Integrisane akademske studije Medicinskog fakulteta u Beogradu upisao je 2013. godine. Diplomirao 2019. godine sa prosečnom ocenom 9.90. Od jula 2020. godine zaposlen na Klinici za neurologiju Kliničkog centra Srbije kao klinički lekar.
Imunski posredovana oboljenja centralnog nervnog sistema; neurometabolički poremećaji; neuroimidžing
Dobitnik stipendije Ministarstva prosvete za izuzetno nadarene studente
Dobitnik stipendije „Dositeja“ Fonda za mlade talente Republike Srbije
Dobitnik nagrade za najbolju usmenu prezentaciju rada na 59. Kongresu studenata biomedicinskih nauka Srbije sa internacionalnim učešćem održanom 2018. godine za rad „Abdominalne venske tromboze kod pacijenata sa Filadelfija negativnim mijeloproliferativnim neoplazmama“