Home Forum
Dobro došli, gost
Diskusija o demenciji

TEMA: Lamictal i kontrole...

Re: Lamictal i kontrole... pre 12 godina, 5 meseci #86

  • fensi88
Skoro sam procitala na Internetu da ako se jedan isti lek dugo koristi, organizam se navikne na njega i on maltene nema efekta ili sam ja to mozda pogresno shvatila? To me sad buni jer doktorka je rekla da mora stalno da pije Lamictal...

Re: Lamictal i kontrole... pre 12 godina, 5 meseci #87

  • rile
ne fency88, to se ne odnosi na Lamictal kao ni na veliku vecinu lekova

Re: Lamictal i kontrole... pre 12 godina, 5 meseci #88

  • fensi88
U redu, hvala vam na odgovoru.

Re: Lamictal i kontrole... pre 12 godina, 4 meseci #102

  • fensi88
Nazalost, novi problemi. Ima vec 3 dana kako joj iz desnog oka izlazi neka bela sluz (krmelji?) ali je nista ne svrbi ali pomalo suzi, a na drugom oku to nema. Jutros je jedva otvorila to desno oko, kao da je bilo zalepljeno, tek posle umivanja je mogla da ga otvori. Nazalost njena doktorka sutra nece biti u ordinaciji, pa cu je odvesti tek u sredu. Moze li ovo da bude nus pojava Lamictala? I ako je tako, kako to da se nije pojavilo i na ovom drugom oku?
Hvala na odgovoru.
(Ja jos uvek nastojim da je setam 1h dnevno, komsinica mi kaze da je to sve zbog vetra?)
Poslednja izmena: pre 12 godina, 4 meseci od .

Re: Lamictal i kontrole... pre 12 godina, 4 meseci #107

  • rile
Ni najmanje ne lici na nezeljeni efekat Lamictala. KOnsultujte Vaseg lekara ili oftalomologa.

Re: Lamictal i kontrole... pre 12 godina, 4 meseci #108

  • fensi88
U pravu ste. Juce mi je apotekarka dala bebisol 5ml (Chlorure de sodium o,9%) i rekla da joj sa tim ispiram oko i danas uopste nema gore opisanu pojavu a isle smo i u setnju.
Hvala na odgovoru.
Vreme za pravljenje stranice: 0.07 sekundi

Webinari na Internetu

Predvideli smo da se svakog trećeg četvrtka, sa početkom u 12 časova, u mesecu stručnoj i naučnoj neurološkoj javnosti Srbije obrate naši eminentni stručnjaci i predavači sa temama koje su aktuelne i koje zaokupljaju neurološku profesionalnu i istraživačku znatiželju kod nas i u svetu.
Webinari će se održavati u formi kratkih predavanja (20 minuta sa dodatnih 5 minuta za pitanja) u kojoj će auditorijum sačinjavati lekari na specijalizaciji na našoj klinici. Detaljnije na ovom linku.

 

Stručni radovi u periodu od 1981. do 2016.

Spisak stručnih radova zaposlenih na Klinici za neurologiju u periodu od 1981. godine do današnjih dana. Spisak možete pogledati ovde.