Home Forum
Dobro došli, gost
Diskusija o epilepsiji
  • Strana
  • 1

TEMA: video EEG monitoring

video EEG monitoring pre 11 godina, 9 meseci #200

  • Jovana.R
Poštovani dr Ristiću,
u avgustu treba da dođem na kliniku za neurologiju na snimanje video EEG monitoring. Interesuje me kako izgleda moj dan tamo, sta mogu da ponesem i koristim, lap top, knjigu... da li ću raditi neke testove? I još jedna značajna stvar. Po završetku snimanja, nakon kog vremena dobijam rezultate kao i mišljenje lekarskog konzilijuma? Ubrzo nakon snimanja bi trebalo da putujem pa me zanima kako stvari stoje po završetku snimanja.

Unapred veliko hvala na odgovoru.
Pozdrav,
Jovana

Odg: video EEG monitoring pre 11 godina, 9 meseci #201

  • rile
Mozete da korstitite laptop, da citate knjigu, da obavljate uobicajene aktivnosti, metoda se sastoji od dugotrajnog snimanja EEG-a sa poglavine uz video nadgledanje. Mozete da primate posete. Zavisno od toga da li ste hirurski kandidat misljenje Konzilijuma ce biti doneto prema tom prioritetu. Preliminarne rezultate imacete tokom hospitalizacije (boravka u bonici).
pozdrav
  • Strana
  • 1
Vreme za pravljenje stranice: 0.06 sekundi

Webinari na Internetu

Predvideli smo da se svakog trećeg četvrtka, sa početkom u 12 časova, u mesecu stručnoj i naučnoj neurološkoj javnosti Srbije obrate naši eminentni stručnjaci i predavači sa temama koje su aktuelne i koje zaokupljaju neurološku profesionalnu i istraživačku znatiželju kod nas i u svetu.
Webinari će se održavati u formi kratkih predavanja (20 minuta sa dodatnih 5 minuta za pitanja) u kojoj će auditorijum sačinjavati lekari na specijalizaciji na našoj klinici. Detaljnije na ovom linku.

 

Stručni radovi u periodu od 1981. do 2016.

Spisak stručnih radova zaposlenih na Klinici za neurologiju u periodu od 1981. godine do današnjih dana. Spisak možete pogledati ovde.