Home Forum
Dobro došli, gost
Diskusija o epilepsiji
  • Strana
  • 1

TEMA: Nesanica i pitanje!

Nesanica i pitanje! pre 11 godina, 6 meseci #242

  • spavalica
Imam dugogodisnji problem sa spavanjem koji se u poslednjih nekoliko godina pretvorio u pravu agoniju. Od svoje druge godine do pete...nakon frasa...tri godine sam se lecila fenobarbitonom. Rekli su mi da je to bitno da napomenem. Misli su mi malo nepovezane jer sam premorena,danas ce biti 7 dan da necu zaspati ili cu mozda veceras ipak imati srece. U februaru 2009. nakon uputa neuropsihijatra uradjen mi je EEG,skener glave..napisala bi nalaz EEg ali ne mogu da procitam rukopis lekara ali secam se da mi je receno da bi trebali da ponovimo nalaz sa deprivacijom sna,medjutim ja se nvise nisam vracala jer sam izmolila neuropsihijatra da mi prepise lek jer vise nisam mogla da izdrzim..tada je epizoda nespavanja trajala malo vise od dva meseca. Prepisan mi je RIVOTRIl o.5 i bedoxin. Rivotril je za mene bilo pravo otkrovenje jer se secam kako sam tu prvu noc cvrsto spavala.Sada radim...i staziram...a rivotril vise ne odradi sto treba cak i u vecoj dozi...i ovo mucenje ne mogu da podnesem. Odusevila sam se kad sam videla ovaj forum i morala sam da vam pisem. Sutra cu sigurno nazvati i telefonom ali nisam mogla da izdrzim a da nesto ne napisem.
Sta je potrebno da bi dosla na vasu kliniku i da mi konacno neko pomogne da zavrsim sa ovim paklom? Uput lekara opste prakse? Kako se zakazuje? Predpostavljam da se dugo ceka ali cekacu....samo da mi neko pomogne.

Nestrpljivo cu iscekivati odgovor..
Unapred zahvalna..

Jelena

Odg: Nesanica i pitanje! pre 11 godina, 6 meseci #266

  • rile
Somnologijom se na Klinici bavi Prim. Dr S. Jankovic. Neophodno je medjutim da vas prethodno pregelda neurolog u poliklinici KCS koji ce da odredi da li postoji potreba za somnoloskim ispitivanjem.
  • Strana
  • 1
Vreme za pravljenje stranice: 0.06 sekundi

Webinari na Internetu

Predvideli smo da se svakog trećeg četvrtka, sa početkom u 12 časova, u mesecu stručnoj i naučnoj neurološkoj javnosti Srbije obrate naši eminentni stručnjaci i predavači sa temama koje su aktuelne i koje zaokupljaju neurološku profesionalnu i istraživačku znatiželju kod nas i u svetu.
Webinari će se održavati u formi kratkih predavanja (20 minuta sa dodatnih 5 minuta za pitanja) u kojoj će auditorijum sačinjavati lekari na specijalizaciji na našoj klinici. Detaljnije na ovom linku.

 

Stručni radovi u periodu od 1981. do 2016.

Spisak stručnih radova zaposlenih na Klinici za neurologiju u periodu od 1981. godine do današnjih dana. Spisak možete pogledati ovde.