Home Forum
Dobro došli, gost
Diskusija o epilepsiji
  • Strana
  • 1

TEMA: SAVET

SAVET pre 10 godina, 2 meseci #684

  • radibrat73
Zovem se P.Radibratovic i javljam se sa Zlatibora. Dugogodisnji sam pacijent dr Sokica i ako moze hteo bi da ga pitam za savet. Uzimam terapiju ceppra 1500mg + tegretol cr 400mg ujutru i uvece skoro dve godine i sve je bilo u redu do ove nove godine. Od tada su mi se napadi vratili pa Vas molim za savet da li da dodjem na vandrednu kontrolu ili mi mozete pomoci nekim savetom za promenu terapije. Unapred hvala.

Re: SAVET pre 10 godina #697

  • rile
terapiju ne mozemo da prepisemo preko sajta.
najbolje bi bilo da se posavetujete sa vasim lekarom.
  • Strana
  • 1
Vreme za pravljenje stranice: 0.06 sekundi

Webinari na Internetu

Predvideli smo da se svakog trećeg četvrtka, sa početkom u 12 časova, u mesecu stručnoj i naučnoj neurološkoj javnosti Srbije obrate naši eminentni stručnjaci i predavači sa temama koje su aktuelne i koje zaokupljaju neurološku profesionalnu i istraživačku znatiželju kod nas i u svetu.
Webinari će se održavati u formi kratkih predavanja (20 minuta sa dodatnih 5 minuta za pitanja) u kojoj će auditorijum sačinjavati lekari na specijalizaciji na našoj klinici. Detaljnije na ovom linku.

 

Stručni radovi u periodu od 1981. do 2016.

Spisak stručnih radova zaposlenih na Klinici za neurologiju u periodu od 1981. godine do današnjih dana. Spisak možete pogledati ovde.